HAKKIMIZDA


Algodon Tekstil
2010 yılında, 20 yıllık iş tecrübesine sahip kurucuları tarafından, hazır giyim ürünleri ihraç etme amacıyla, İstanbul/Türkiye’de kurulmuştur.

İhracat serüvenine ilk olarak Danimarka ülkesine üretim yaparak  2010 yılında başlayan Algodon Tekstil, daha sonra İspanya ve Almanya pazarına hizmet vermeye başlamış ve zamanla hizmet verdiği pazarları genişletmiştir. Algodon Tekstil, günümüzde 20’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. 
Kuruluşundan itibaren; yıllar içerisinde düzenli olarak büyümüş, müşteri portföyünü devamlı olarak genişletmiş ve aylık 700.000 adet kapasiteye ulaşmıştır.
Üretiminin büyük bir kısmını İstanbul ve Çerkezköy’de bulunan son teknoloji ile donatılmış üretim parkurlarında yapmaktadır. Algodon Tekstil, yeni ve güncel tasarımları sayesinde, modellerini her zaman güncel tutmaktadır.
Tecrübeli personel kadrosu ile yüksek kaliteli servis ve rekabetçi fiyatları müşterilerine en kısa terminlerle sunmaktadır.
Firmamız; Tekstil Sektörü’nün en iyi imalatçılarından biri olarak; tüm örme bayan, erkek ve çocuk ürünlerinde müşterilerine hizmet vermektedir. Sektördeki bu başarımızın, müşteri memnuniyetini öncelikli olarak benimsemiş personelimizden kaynaklandığına inanıyoruz.
 
 

MİSYON

Müşterilerimize yüksek kalite standartlarında, zamanında ve minumun toplam maliyet ile üretim sağlamaktır.

VİZYON

Kaliteli hizmet ve üretim ile müşterilerimize sürdürülebilir bir iş ortaklığı sağlamak.

ÖDÜLLERİMİZ