Sürdürülebilirlik politikamız, doğal ve kültürel mirasımızı korumak için tüm tedarikçilerimiz ile birlikte temiz bir dünyada yaşamayı, ekosisteme saygı duyarak gelecek nesillere daha temiz ve yaşanılabilir bir dünya bırakmayı amaçlamaktadır.
Bu kapsamda sürdürülebilirlik çalışmalarımızı çevresel, sosyal ve kurumsal yönetim temelinde değerlendiriyor ve bu alandaki faaliyetlerimizi önce çevre prensibi ile yapıyoruz . Üretimin tüm aşamalarında şeffaflık politikası izliyor ve tedarik zincirimizi çevreye saygılı firmalardan oluşturuyoruz.
Şirketimiz Organik (OCS), geri dönüşüm (RCS) ve OEKO TEX üretim sertifikalarına sahiptir ve düzenli olarak bu kuruluşlar tarafından denetlenmektedir. Faaliyetlerimizin her aşamasında enerji tüketimini azaltmaya ve enerji verimliliğini artırmaya çalışıyoruz.                                  
Tüm operasyonlarımızda su ve doğal kaynak tüketimimizi azaltmak ve mümkün olan en verimli şekilde kullanmak için çalışıyoruz.                            İş faaliyetlerimizden kaynaklanan atıkları azaltmak, yeniden değerlendirmek ve geri dönüştürmek için yoğun çaba  sarfediyoruz.

SERTİFİKALARIMIZ